Služby

Naše autoškola se snaží neustále zkvalitňovat a rozšiřovat poskytované služby. Důkazem toho, že jdeme správným směrem, je stále větší počet našich spokojených zákazníků. Vlastnit řidičský průkaz je v dnešní době standart, kterého by měl dosáhnout každý a naše autoškola Vás naučí nejen základy provozu na pozemních komunikacích a základy techniky a údržby vozidla, ale i bezpečně se pohybovat v silničním provozu.

U nás získáte řidičské oprávnění:
Skupiny AM,A1,A,B,B+E po dohodě možné skupina C,T

Kondiční jízdy

Jste majitelem řidičského oprávnění, ale dlouho jste za volantem neseděli a připadáte si nejistě? Počet hodin praktického výcviku připadá nedostatečný? Potřebujete se zdokonalit v řízení, nebo potřebujete získat nové poznatky, či se bojíte řídit v dnešním hustém provozu?

Využijte kondičních jízd!
Počet hodin a průběh si určíte sami a také si určíte, v čem se chcete pocvičit. Po absolvování kondičních jízd s tím již nebudete mít problém.

Možnost splátek

Nabízíme Vám možnost splátek, což jistě velmi ocení studenti. Plně si uvědomujeme, že ceny autoškol mohou být pro běžné studenty problémem a rádi bychom jim v tomto směru přístup k řidičskému oprávnění usnadnili. Výši splátek je možné po domluvě přizpůsobit individuálním potřebám. Naší výhodou je možnost individuálních splátek.